KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9143236
nr 914 3236
Akvarell
Fartygsporträtt, senare kopia, 2000-tal, märkt "Ernst Capt. J H Willberch 1876MK", 41x57 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 september 2014
kl 19:40:04
300 kr
150 kr